Manicure hybrydowy – czym się wyróżnia?

Nie ma wątpliwości co do tego, że to właśnie manicure hybrydowy jest ostatnio jedną z najpopularniejszych form stylizacji paznokci. Panie wykonują go zarówno w salonach kosmetycznych, jak i w domowym zaciszu. Co wpływa na takie zainteresowanie hybrydami?

Manicure hybrydowy to trwałość!

Od czego zacząć? Zdecydowanie od trwałości. To właśnie na nią zwraca uwagę najwięcej osób. Nie ma chyba na świecie osoby, która chciałaby spędzić godzinę na stylizacji paznokci, by po kilku dniach już nie było po niej śladu. Malując płytkę każdy ma nadzieję, że ten zabieg wytrzyma jak najdłużej. I właśnie za to ceniony jest manicure hybrydowy. Raz wykonana stylizacja utrzymuje się nawet 3-4 tygodnie. Jedyny minus jaki tutaj można wskazać, to fakt, że pojawiają się w tym czasie odrosty. Niestety ta forma manicure nie zakłada ich uzupełniania.

Manicure hybrydowy to magia kolorów!

Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie jest prawdziwy wysyp lakierów hybrydowych i specjalnych baz. Dzięki nim można wyczarować kolorową stylizację jakiej nie będzie miał nikt inny. Wspomniane bazy potrafią nadać lakierom jeszcze większego połysku lub przeciwnie, sprawić że będą one matowe. To świetne pole dla wyobraźni i tworzenia niepowtarzalnych zestawień kolorów. Do tego dochodzą jeszcze lakiery i pędzelki dzięki, którym z łatwością można wykonać zdobienia. Mało wprawna ręka? Nie szkodzi, dostępne są również naklejki, które z łatwością można nałożyć na płytkę paznokcia. Wspomnieć trzeba koniecznie jeszcze o pyłkach, które sprawdzą się przy każdej okazji!

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *