Rum Zacapa – poznaj ten wyjątkowy trunek!

Spożywanie alkoholu to dla wielu z nas przyjemność nie tylko ze względu na efekty, jakie daje, ale także jego walory smakowe. Zwykle to te bardziej słodkie trunki mają większe grono fanów, a ich smak przemawia nawet do osób, które nie są miłośnikami alkoholu. Jednym z nich jest niezaprzeczalnie rum. W treści poniższego artykułu przybliżymy Ci historię wyjątkowego rumu Zacapa oraz podpowiemy, gdzie w razie potrzeby możesz go zakupić. Jeśli brzmi to dla Ciebie interesująco, to koniecznie kontynuuj czytanie. Na pewno nie pożałujesz!

Rum Zacapa – wyjątkowa historia

Produkcja rumu Zacapa rozpoczęła się w 1976 roku, z okazji setnej rocznicy miasta o tej samej nazwie, które położone jest we wschodniej Gwatemali. Początkowo mała produkcja przerodziła się w ogromny biznes znany na całym świecie. Rum Zacapa swój wyjątkowy smak oraz kolor zawdzięcza długiemu i bardzo sprecyzowanemu procesowi produkcji. Po głównym procesie fermentacji dojrzewa on bowiem od 6 do nawet 23 lat w beczkach, które wcześniej przytrzymywały inne alkohole. Na koniec jest on mieszany metodą solera, a następnie butelkowany. Ze względu na najwyższą jakość i unikatowy smak, rum Zacapa jest trunkiem wielokrotnie nagradzanym na arenie międzynarodowej.

Rum Zacapa – bogata oferta produktów

Sklepy internetowe zajmujące się sprzedażą alkoholu, takie jak na przykład https://swiat-whisky.sklep.pl/61-rum są miejscem bezkonkurencyjnym pod względem ilości dostępnych produktów. Znajdziemy w nich przeróżne trunki, w tym oczywiście rum Zacapa. Zakupy on-line zapewnią nam wygodę – możemy ich w końcu dokonać, nawet leżąc na kanapie. Paczka z zamówionym alkoholem dotrze do nas w ekspresowym tempie i będzie odpowiednio zapakowana. Rum Zacapa to także świetny pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby. W ofercie sklepów znajdziemy zestawy, w których skład wchodzi na przykład butelka trunku oraz dwie szklanki. Zestawy te stworzone zostały właśnie z myślą o podarowaniu ich komuś wyjątkowemu.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *