Ratownik wodny na Camp USA

Ratownik wodny na Camp USA

Ratownik wodny na Camp USA

Jeżeli lubisz pływać i jesteś w tym dobry, a nawet posiadasz uprawnienia ratownika, możesz także pomyśleć o wyjeździe jako ratownik wodny na Camp USA. Co roku wiele obozów w Stanach Zjednoczonych poszukuje ratowników wodnych. Ty też możesz wyjechać do USA w tym charakterze i przeżyć niesamowitą przygodę!

Ratownik wodny to odpowiedzialne stanowisko, ponieważ jego zadaniem jest czuwanie nad bezpieczeństwem osób korzystających z basenu czy też z jeziora, które przystosowane jest do kąpieli. Najczęściej na Camp USA mamy właśnie do czynienia z jeziorami, które wyposażone są w specjalne pomosty i drabinki, aby kąpiący mogli korzystać z nich łatwiej. Ale zdarzają się też campy z basenami.

Ratownik jako Counselor

Praca w charakterze ratownika oferowana jest w ramach programu Counselor. Jest to program Camp USA przeznaczony dla osób posiadających już odpowiednie doświadczenie w danej dziedzinie, które powinno być też poświadczone pozytywnymi referencjami. W przypadku ratowników najczęściej nie trzeba jednak zawsze mieć kursu zrobionego w Polsce. Ale jest on mile widziany, ponieważ stanowi dodatkowe świadectwo kwalifikacji.

Zwykle po to, aby zostać ratownikiem w USA, nie musimy być wcale ratownikiem w Polsce. Wystarczy, że przejdziemy odpowiednie szkolenie, które pozwoli na uzyskanie właściwych kwalifikacji. Zdarza się, że szkolenia tego rodzaju prowadzone są już w Polsce, ale wszystko zależne jest od wybranego programu Camp w USA. Najlepiej wobec tego zapoznać się z zasadami, które opisane są w danej ofercie.

Po godzinach

Często oprócz pracy jako ratownik, gdy dzieci korzystają z jeziora czy basenu, również pracownik w ramach programu Counselor opiekuje się dziećmi. Na przykład w trakcie zabawy na świeżym powietrzu. Jest to wobec tego praca ciężka, ale dająca też wiele satysfakcji każdemu, kto lubi prace z dziećmi.

Jeżeli zainteresowała cię praca na Camp USA w charakterze ratownika, zachęcamy do zapoznania się już teraz z dostępnymi ofertami razem z naszą agencją. Odpowiemy również na wszystkie pytania związane z wyjazdem. Zapraszamy!

Dowiedz się więcej

Masz kod promocyjny?

Studencie!

Specjalna oferta stażu w turystyce w USA:

Zapisz się do końca kwietnia 2017 i skorzystaj ze zniżki $200

Spełnij marzenia i rozpocznij profesjonalną karierę w USA!

Dowiedz się więcej

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest